Tekkis küsimusi?

Et saaksime Teile pakkuda parimat teenust, lugege kindlasti läbi allolevad küsimused/vastused. Fotode väljaprintimisel tuleks silmas pidada, et see, mis tundub arvutiekraanil selge ja terav, ei pruugi paberil jääda sama kvaliteetne.

Kui palju kalendrid maksavad?

Kalendrite hinnakirjaga saab tutvuda siin (Kalendrite hinnakiri).

Erinevaid kalendritüüpe võite lähemalt vaadata siit (Oma pildiga kalendrid).

Kas mitme kalendri tellimisel on tükihind soodsam?

Jah. Tavahind kehtib 1-4 kalendri tellimisel. Suurematele kogustele rakenduvad soodustused vastavalt: 5…10tk – 15%, 11…24tk – 20%, 25 ja enama tellimisel 30% ning 100 ja enama tellimisel 40%. Hinnakirja ja soodustustega saab tutvuda siin (Kalendrite hinnakiri). Kui teil on plaanis sada või rohkem kalendrit tellida, siis tasub küsida eraldi hinnapakkumist siit (Kontakt)!

Miks valida oma pildiga kalender kalendrid.eu-st?

Meie valmistatud kalendrid on hea välimuse ning kvaliteetse väljatrükiga. Erinevate stiilide hulgast on võimalik valida just teile sobiv kujundus ja kalendritüüp. Lisaks oma piltide kasutamisele on teil võimalik märkida tähtsaid kuupäevi. Suhtume igasse tellimusse pühendumusega ning hoolitseme selle eest, et lõpptulemus ei oleks lihtsalt kalender vaid väga hea kalender.

Kalendrid.eu-st saate kena, ainulaadse ning tõeliselt iskupärase kalendri kiirelt ja soodsalt.

Milliste näitajate järgi ma peaksin fotosid valima?

Foto valimisel kalendri jaoks arvestage selle suuruse ja kvaliteediga. Mida suurem (nii pikkuse, laiuse, pikselite arvu kui ka mahu järgi) on pilt, seda parema tulemus saavutatakse väljatrükil.

Kui valite püstise (portrait) kalendri, siis sellele kalendritüübile sobivad kõige paremini laiupidised (landscape) pildid ning vastupidi. Kalendrite tellimisel on iga tüübi kohta näidatud pildi asetus ja kalendaariumi paigutus – selle järgi saate ka kindlaks teha, millised pildid vastavale kalendrile sobiksid.

Kas te töötlete pilte?

Jah. Piltide elementaarne töötlemine on iga kalendri hinnas, kui klient avaldab selleks soovi. See sisaldab endas heleduse/tumeduse korrigeerimist, punaste silmade eemaldamist, ning mõõdukat teravustamist.

Muid töötluseid (elementide eemaldamine või asendamine, naha või tausta korrastamine jne) teeme kokkuleppel.

Kui suur peaks olema pilt, et see jääks hea kvaliteediga?

Võib nii mõelda, et 100 pikselit arvutis tähendab 1cm paberil. Kui teil on pilt mõõtmetega 800×600 pikselit, siis kannatab seda trükkida suuruses 8x6cm. Samas oleneb ka, mis kvaliteediga pilt ise on – udune või mürarikas pilt ei jää väljatrükis nii või naa hea, olenemata suurusest.. Võib-olla väga väiksena kannataks.

Kuidas kalendrite tellimine toimib?

Kalendrite tellimine on imelihtne – valige omale sobiv kalendritüüp, täitke lisainfo väljad, laadige pildid üles, määrake kogus ning esitage tellimus.

Teil on võimalus valida, kas laete pildid eraldi või kokkupakitud failina. Viimase puhul pange tähele, et faili nimes sisalduks selle kuu nimetus, kuhu vastavat fotot soovite lisada.

Tellimuse esitamisel koostatakse teile ettemaksu arve, mille tasumisel saadame teile kalendri kujunduse näidise. Kui olete selle kinnitanud, valmistame kalendrid ning postitame tellimuses märgitud aadressile.

Tavaliselt kulub tellimuse esitamisest kalendrite kättesaamiseni 3-5 tööpäeva.

Kas ma näen valmis kalendrit enne selle väljatrükkimist?

Kui klient avaldab soovi, siis saadame kujunduse näidise enne väljatrükki tellimuses märgitud e-posti aadressile.

Kuidas ma valmis kalendrid kätte saan?

Valmis kalendrid postitame tellimuses märgitud aadressile.

Ei leidnud oma küsimusele vastust?

Vastame teie küsimustele hea meelega. Kui te ei leia ülaltoodud nimekirjast vajalikku infot, siis võtke meiega julgelt ühendust!

Võta meiega ühendust!