Kalendrite valmistamine kvaliteetsele 250g siidjas matt paberile (TRIO ja MONO kalendrite päised kartongile). Teil on võimalus valida erinevate suuruste ja stiilide vahel, iga kuu juurde saate valida sobiliku foto ning märgistada tähtsaid päevi.

Resolutsioon kuni 2400x2400dpi

Efektiivne ja kiire trükilahendus tänapäeva inimese kiire elu, vajaduste ja suure nõudlikkuse juures. Digiprint on tehnoloogia, mida saab iseloomustada kõige paremini omadussõnadega – paindlik ja operatiivne, ehk siis üdini närvesäästev ja kliendisõbralik tehnoloogia!

Trükkida saab nii väikseid kui suuri tiraaže ja kasutada erinevaid materjale, alustades tavalisest paberist, lõpetades läbipaistvate ja tavaliste kleebiste ning lüümikutega. See tehnoloogia võimaldab trükkida kuni 480x320mm.

hero-640x440
Selle tehnoloogiaga saab lisaks kalendritele valmistada ka järgnevaid asju:

Visiitkaarte, voldikuid, flaiereid, brošüüre, blankette, buklette, lendlehti, kuponge, postkaarte, plakateid, DVD- ja CD-plaatide kaasi, etikette, sisuraamatuid, töötõendeid, kutsekaarte, registreerimisblankette, küsitluslehti, infobrošüüre, katalooge, aastaaruandeid, ajalehti, raamatuid, õpikuid, juhendeid ja teatmikke, kasutusjuhendeid, esitlusmaterjale paberil ja kilel, kleebiseid, hinnalehti, hinnalipikuid, postiga saatmiseks kasutatavaid blankette, personaliseeritud postitusmaterjale jne.

Soovid pakkumist?

Pakume lisaks kalendritele ka muid trüki- ja kujundusteenuseid – postkaartidest voldikuteni.

Võta meiega ühendust!