Pakume nii eraisikutele kui ka ettevõtetele fotode töötlemisteenust. Saatke meile kiri oma pildi ning soovide kirjeldusega.

Rohkem, kui 5 pildi või suurema kui 10MB piltide kogumahu korral tuleks kasutada meie ftp-aadressi: kasutaja ja parooli saate, kui võtate meiega ühendust.

Küsimuste korral saatke kiri aadressile [email protected].

Fotode töötlus ja fotomanipulatsioon

  • Elementaarne töötlus (kontrast, teravus, punased silmad, kadreering jne.) – 9.- EUR/h (piltide arv ei ole määrav, miinimumarve 9.- EUR).
  • Pildi restaureerimine (vana pildi kortsude emaldamine, naha puhastamine, puuduvate osade taastamine jne.) – 15.- EUR/h.
  • Lõikamine (taustade vahetamine/eemaldamine, ebavajalike detailide kõrvaldamine, uute detailide lisamine jne.) – 18.- EUR/h.
  • Manipulatsioon (naha silumine, värvide korrigeerimine, detailide eemaldamine/vahetamine/lisamine + elementaarne töötlus) – 15.- EUR/h.

PS! Kõikide pilditöötluste puhul tuleks tellijal võimalikult täpselt seletada, millised peaksid olema soovitud tulemused, et vältida kunstilisi ja “maitselisi” erimeelsusi! Samuti tuleb arvesse võtta, et igasugune algmaterjal ei pruugi olla sobilik teie soovide täitmiseks. Pilt peaks olema võimalikult suure mahuga. Kui te skanneerite vana pilti, siis jälgige et resolutsioon oleks vähemalt 300dpi ning kvaliteeditase nii kõrge kui võimalik. Võite meiega alati konsulteerimiseks ühendust võtta.